Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

PRACA NA STANOWISKU PRODUKCJA+WÓZEK WIDŁOWY in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • 12-05-2022
Over de functie

Firma:

Dla naszego klienta w miejscowości Tilburg Noord poszukujemy pracownika produkcyjnego, który również będzie jeździł na wózku widłowym typu heftruck. Firma zajmuje się recyklingiem plastiku.

Obowiązki:

  • przywożenie wielkich paczek z odpadem plastikowym do stanowiska pracy
  • rozdarcie drutów, którą jest opakowana paczka
  • wkładanie plastiku do maszyny

Oczekiwania:

  • znajomość jezyka angielskiego
  • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • doświadczenie na heftruck

Co oferujemy:

  • prace w systemie dwu zmianowym
  • możliwość szkolenia i zdobycia certyfikatu typu heftruck
  • tygodniowy system wynagrodzen
  • opieke koordynatora

Match Support

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen