Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

PRACA MECHANIK SKUTERÓW in Berkel-Enschot

  • Fulltime
  • Berkel-Enschot
  • 12-05-2022
Over de functie

Firma:

Firma została założona 13 lat temu i zajmuje się skupem i sprzedażą skuterów i skuterów motorowych, konserwacją i naprawą skuterów i skuterów motorowych oraz sprzedażą części używanych i nowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie dobrej jakości i wysokiego poziomu usług, z których korzystamy z ulgą dla naszych klientów. Nasz klient jest uznanym sprzedawcą wszystkich marek A. Na przykład: Piaggio, Vespa, Aprilia, SYM, Peugeot, Kymco, NIU i Italjet.Ich zespół składa się z 9 zmotywowanych pracowników. Zespół uczestniczący w warsztatach składa się z 4 osób.

Obowiązki:

  • Konserwacja, naprawy, przygotowanie i naprawa uszkodzeń wszystkich typów nowych i młodych skuterów i skuterów motorowych
  • Przygotowanie nowych i używanych skuterów
  • Montaż akcesoriów
  • Użytkownik może samodzielnie wykrywać i usuwać usterki
  • Wymiana opon za pomocą maszyny do opon

Oczekiwania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe i/lub ukończone szkolenie zawodowe
  • Komunikacja jest dosc waznym aspektem (znajomosc komunikatywna w j. holenderskim badz angielskim)
  • Dostępne minimum 24 godziny
  • Jesteś entuzjastą i postrzegasz problem techniczny jako wyzwanie
  • Potrafisz pracować w małej i dynamicznej firmie, w której planowanie może zmieniać się z godziny na godzinę
  • Kiedy jest dużo pracy, wiesz, jak ustalić właściwe priorytety
  • Czujesz się odpowiedzialny i jesteś wystarczająco wykwalifikowany, aby pracować z polityką na skuterze klienta, to jest w dobrych rękach z tobą
  • Masz ambicje, aby rozwijać się w firmie
  • Masz co najmniej prawo jazdy na motorower

Co oferujemy:

  • Ambitna praca w zmotywowanym zespole
  • Tydzień pracy od wtorku do soboty
  • Godziny pracy wt-pt 9:00-18:00, soboty 10:00-17:00
  • Zniżka pracownicza
  • Skuter firmowy

Match Support

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen