Pracownik montażowy in Utrecht

  • Voltijd
  • Utrecht
  • 12-05-2022
Over de functie

Praca w Holandii!

Dla jednego z Naszych klientów w Holandii poszukujemy pracownika montazowego . Praca polega na montowaniu elementow ze stali nierdzewnej.

Wymagania:

  • Potrafi pracować w zespole
  • komunikatywny w języku niderlandzkim, angielskim lub niemieckim
  • Masz doświadczenie w montowaniu elementow ze stali nierdzewnej

Co oferujemy?

  • Umowe holenderska
  • Zakwaterowanie I ubezpieczenie
  • Doskonałe wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy, zgodne z wiedzą i doświadczeniem
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc koordynatora

Czy interesujesz się?

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Flex Service Group w Duiven.

Wyślij list motywacyjny i CV na adres recruitment@flexservicegroep.nl

Telefon: 0316 - 34 00 84

#nieuwebaan

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Flex service groep je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Flex service groep