Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

Pracownik produkcyjny 1 lub 2 zmiany- Son (Eindhoven) in Son

  • Fulltime
  • Son
  • 04-05-2022
Over de functie

Firma:

Nasz klient w Son oferuje kompletny pakiet usług w zakresie obróbki aluminium. Ich wysokiej jakości procesy i 60 pracowników gwarantują stałą, wysoką . Ich klienci?: przemysl elektrotechniczny, przemysł meblarski i oświetleniowy, sektor graficzny i medyczny. Zaopatruja również sektor telekomunikacyjny, przemysł farmaceutyczny, maszynowy, lotniczy, żeglugowy i samochodowy. Nasz klinet zaopatruje m.in. holenderski przemysł elektroniczny oraz większość głównych dostawców samochodów (w tym Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes, Porsche, Landrover, Volvo i Renault). Firma dąży do tego, aby być wiodącym dostawcą wysokiej jakości anodowanych produktów aluminiowych pod każdym względem, od projektu po produkt końcowego obrabiany maszynowo / drukowany / montowany. Firma montuje części zarówno ręcznie jak i mechanicznie. Może to obejmować stosowanie nakrętek ściskanych, jasnych nakrętek i nitonakrętek ślepych oraz wciskanie materiałów mocujących / wkładek, takich jak tuleje, nakrętki i sworznie. Wykonuje również prace montażowe

Zakres obowiazkow:

Praca produkcyjna

- zawieszanie/sciaganie produktow z linki

- kontrola jakości

- pakowanie produktów

Oczekiwania:

- Doswiadczenie w produkcji metalurgii jest duzym plusem

- Komunikatywna znajomosc j. angielskiego oraz umiejetnosc czytania w j. holenderskim (potrzebne przy wykonywaniu swojej pracy)

- Manualnie zdolne osoby

Co oferujemy:

- Prace dlugoterminowa w malym zespole (1 i mozliwie 2 zmiany)

- Mozliwosc przejscia na kontrakt

- Zwrot kosztow podrozy

- Mila atmosfere w pracy

Match Support

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen