Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

PRACA NA STANOWISKU TECHNICZNYM WAALWIJK in Waalwijk

  • Fulltime
  • Waalwijk
  • €13 - €13.5 Per uur
  • 04-05-2022
Over de functie

Firma:

Młoda firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przedsiębiorstwo odpowiada na stale rosnące zapotrzebowanie, na nowoczesne i lekkie elementy konstrukcyjne o właściwościach izolacyjnych. Indywidualizacja, innowacje oraz osobiste porady są w firmie bardzo doceniane. Podstawowymi zasadami w tworzeniu procesu produkcyjnego są: jakość, wydajność i elastyczność. Firma opracowuje i produkuje dostosowane do indywidualnych potrzeb: płyt warstwowych oraz półproduktów. W nowoczesnym i wydajnym zakładzie produkuje się panele za pomocą w pełni zautomatyzowanego procesu klejenia i próżni.

Obowiązki:

  • obsługa maszyny produkcyjnej
  • dokładne przycinanie, klejenie, nitowanie gotowych elementów
  • przygotowywaniem gotowych elementów do procesu produkcyjnego
  • frezowanie gotowych produktów, kontrola jakości
  • obsługa maszyny, która odpowiada za idealne przycięcia folii, równe listwy

Oczekiwania:

  • Własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • Dobra komunikacja w jezyku angielskim badz holenderskim
  • Zmysl techniczny
  • Doswiadczenie w pracy technicznej

Co oferujemy:

  • praca na jedną zmianę
  • dodatek ADV (0.59 centów) do każdej godziny
  • długotrwała współpraca
  • gwarantowane 40 godzin
  • tygodniowy system wynagrodzeń

Match Support

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen