Recrutor (Vorbește olandeză și română) in Timișoara

  • Voltijd
  • Timișoara
  • 29-04-2022
Over de functie

Sunteți entuziasmat de conectarea oamenilor? Stăpânești limba română și olandeză (sau engleză) și ai deja experiență în industria angajării temporare? Atunci avem o slujbă grozavă pentru tine ca Recruiter la biroul nostru confortabil din Țările de Jos! Citiți în continuare postul vacant și răspundeți rapid!

Ceea ce ai de gând să faci?

Suntem activi de mulți ani în angajarea temporară, recrutarea și selectarea forței de muncă migranți din Polonia și România. Facem acest lucru pentru diverse companii din multe sectoare diferite. De exemplu, lucrătorii noștri temporari lucrează în sectoarele construcții, alimentație, metal, beton și producție. În industria metalurgică, în special, căutăm în permanență muncitori români buni. Îi vei recruta și îndruma. Realizați potrivirea perfectă între clienții noștri și angajați. Vă asumați următoarele sarcini:

  • Recrutare si selectie de candidati in Romania pentru diverse posturi (in special in industria metalurgia) la clienti din Olanda
  • Colectați, ecranați și evaluați aplicațiile primite
  • Realizarea interviurilor de angajare și potrivirea candidaților cu clienții
  • Coaching și asistare a candidaților în timpul procedurii de aplicare, dar și ulterior! De exemplu, locuința este aranjată de noi, vă îndrumăm în încheierea unei asigurări și aveți și un rol de consiliere cu întrebări suplimentare
  • Efectuarea activitatilor administrative legate de procesul de recrutare

Cine eşti tu?

  • Stăpânești limba română și olandeză și/sau engleză (oral și în scris)
  • Nivel de lucru și gândire MBO/HBO
  • Afinitate cu recrutarea în sectorul muncii temporare
  • Lucrezi deja în Olanda sau vrei să vii să lucrezi acolo
  • Ești un comunicator puternic și proactiv
  • Rezistent la stres și flexibil

Ce oferim?

  • poziție de 32 până la 40 de ore pe săptămână
  • Un salariu bun, competitiv
  • Indemnizație de călătorie și sistem de pensii
  • 25 de zile de concediu pe baza 40 de ore
  • Un loc de muncă în care primești mari responsabilități
  • Un birou confortabil pe A12 (lângă Ikea Duiven)
  • Băuturi de vineri după-amiaza, cine obișnuite confortabile și alte ieșiri (dacă vremea permite)

Vrei să faci parte din echipa noastră după ce ai citit acest post vacant? Ne puteți contacta prin intermediul butonului de aplicare! Cere? Simțiți-vă liber să ne sunați/trimiteți un e-mail.

A lua legatura:

Telefon: 06-53675115

E-mail: tim@flexservicegroep.nl

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Flex service groep je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Flex service groep